Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Уз осмехе, познате стихове и важне савете за живот у школи, поклонили су им честитке добродошлице и пријатељства. Млађи другари своје осмехе и одушевљење нису крили! Весело су певали, дружили се са старијим другарима и захвалили се на пажњи коју су им поклонили.

Ученици старијих разреда су данас пожелели добродошлицу својим млађим другарима, ђацима петацима. Чланови Вршњачког тима су обишли сва одељења петог разреда, поразговарали са својим млађим друговима, дали и по неки савет и поделили пригодне поклоне. Дружење је протекло уз осмех, а петаци су били одушевљени због пажње коју су добили од својих старијих другара.