За учеснике републичких такмичења, носиоце дипломе "Вук Караџић" и њихове родитеље, на Видовдан је приређен свечани пријем у наставничкој канцеларији. Ученици су за своје успехе награђени књигама. Ове школске године 21 ученик је понео титулу вуковца док су на републичким такмичењима највише успеха имали гимнастичари и љубитељи ликовне уметности.

За ученика генерације проглашена је Даница Стојковић, ученица одљења 8/4, учесник републичког такмичења из енглеског језика.

Носиоци дипломе "Вук Караџић" ове школске године су:

Драган Величковић, Михајло Марјановић, Сара Радосављевић 8/1
Јована Мировић, Илија Ивановић, Катарина Кодрић, Илија Мијачић 8/2
Милица Андрић, Милица Војиновић, Радмила Ђорђевић, Ања Крстић, Владимир Мирковић, Теодора Станковић 8/3
Невена Игњатовић, Теодора Коцић, Андреа Красић, Даница Стојковић, Софија Стојковић 8/4
Андрија Антић, Маја Павловић, Теодора Спасић 8/5

На републичким такмичењима једно од прва три места освојили су следећи ученици:
Димитрије Прелић - 2. место, "Мали Пјер"
Нина Благотић - 3. место, "Мали Пјер"
Тара Љубоја - 3. место, "Мали Пјер"

Данило Ћеранић, Андрија Бабић, Марко Демировић, Милош Демировић - 3. место, гимнастика.