53. Дан школе обележили смо свечано и радно. Између две смене приређен је пријем за званице и пригодан програм. Директорка школе је искористила прилику да се захвали свима који су у протеклих годину дана помогли рад школе и остварили запажене резултате. Награђени су наставници: Драгана Ђорђевић, Живко Величковић, Драган Нишавић, Марија Андрић, Наташа Ускоковић као и Предраг Младеновић, тренер Гимнастичког клуба "Топличанин". Награде су добиле и колеге које су протекле школске године отишле у пензију, Гордана Перковић и Милован Мартиновић. Хор, чланови драмске и рецитаторске секције наступили су пред окупљеним родитељима и наставницима, а као посебно изненађење издвајамо наступ чланова Гимнастичког клуба "Топличанин".

Пријава за упис у први разред

Распоред наставе