Још увек траје Дечја недеља, а данашњи дан је посвећен игри. Ученици млађих разреда су данас са својим учитељицама улепшали наше школско двориште исцртавајући га кредама. И ове године је машта и креативност показана на делу. Наше школско двориште никад није било лепше, шареније и веселије!

И ученици старијих разреда не заостају за млађима, па су и они овај дан искористили за игру. Дечји савез и Ученички парламент су организовали "Игре без граница", где су се ученици опробали и надметали у разним играма. Било је весело, разиграно и ученици су се одлично забавили!

И у Бабином Потоку, ученици и учитељи обележавају Дечју недељу. Данашњи дан, посвећен игри, обележили су низом занимљивих активности. Организована је трка у џаковима и фудбалска утакмица. Било је забавно и весело и сви су уживали у овим заједничким активностима.