И ове године, у оквиру Дечје недеље, организовано је надметање у спортским играма. Одиграна је фудбалска утакмица између наставника и дечака и одбојкашка утакмица између наставница/учитељица и девојчица.

Као и претходних година, ове активности су привукле велики пажњу ученика и колега, који су били и више него одлична публика, бодрећи и навијајући за учеснике. У обе утакмице, ученици су победили. Ни хладно и тмурно време није спречило учеснике и навијаче да уживају у овом спортском дану.
Ученици I,II,III и IV разреда данас су имали заједнички час физичког васпитања. Такмичили су се по разредима.
Ученици првог разреда су се надметали у штафетном додавању лопте, а ученици другог, трећег и четвртог разреда су играли између две ватре.
Победници по разредима су I-2, II-1, III-2, IV-2.